Africké fialky

Nabídka přebytků

Mám na prodej přebytečné sazenice fialek různého stáří. Ceny a velikosti jsou uvedeny v seznamech. Názvy vybraných sazenic včetně ceny jednoduše zkopírujte a pošlete na můj e-mail. S ohledem na časové vytížení potvrzuji dostupnost sazenic do 3 dnů, mějte trpělivost. K zásilce bude připočítáno poštovné a balné (85 Kč Balíkovna, 99 Kč Zásilkovna, 149 Kč menší Balík do ruky). Platbu vyžaduji předem na bankovní účet, nezasílám na dobírku. Na Slovensko lze zaslat prostřednictvím Zásilkovny (4,60 Eur Packeta) po provedení SEPA platby na bankovní účet.

Jakmile vám potvrdím dostupnost sazenic, očekávám platbu (nebo alespoň potvrzení o zadání platby) do 3 dnů. Bohužel se množí případy, kdy si zájemci rezervují velké množství rostlin, které však neodeberou a nekomunikují. Rostlinky pak zbytečně čekají několik týdnů na polici a mezitím musím odmítat opravdové zájemce.

Mini / polomini / trailery

Fotografie ukazují mateřské rostliny, nikoliv prodejní. Kliknutím na fotografii se dostanete k detailnímu popisu odrůdy na mém webu. Některé odrůdy nejsou vyobrazeny v galerii, odkaz v seznamu vás navede na jiné webové stránky s danou odrůdou. Odeslání bude možné od 2. 10. 2023 (dle vybraných druhů).

Čerstvé listové řízky ostatních odrůd lze poptat individuálně, cena je 20-25 Kč.

8E-Esprit d’Escalier – střední kvetoucí (75 Kč)
DS-Rumianets – střední (75 Kč)
EL-Love Story – středně dospělá (75 Kč)
LE-Iia – středně dospělá (75 Kč)
LE-Veronika – mladá (70 Kč)
N-Avatar – mladá (70 Kč)
N-Chudesa v Reshete – téměř dospělá (85 Kč)
N-Neitiri – střední (75 Kč)
NK-Ian‘ – téměř dospělá (75 Kč)
NK-Prominchyk – středně dospělá (80 Kč)
Rob’s Combustible Pigeon – středně dospělá (75 Kč)
Scales – mladá (70 Kč)
Thunder Surprise – dospělá kvetoucí (70 Kč)